
JCP på shortlist til Heavent Awards – eneste norske byrå
JCP har sikret seg en plass på shortlist til Heavent Awards i Cannes med sitt arrangement «Party Like Norwegian» for Norwegian.
I kategorien «Travel, Incentive or Team Building Award» konkurrerer JCP mot verdens beste eventbyråer – som eneste norske byrå på listen!
– Det er utrolig gøy å bli nominert til Heavent Awards. At vi blir lagt merke til i en internasjonal konkurranse, og attpåtil som eneste norske byrå, gir oss ekstra energi. Sammen med Norwegian har vi skapt et konsept som engasjerer, og dette beviser at vi leverer på et høyt internasjonalt nivå, sier Martin Mathisen, rådgiver i JCP, i en pressemelding.
Arrangementet «Party Like Norwegian» ble utviklet for å styrke samholdet i Norwegian og gi de ansatte en opplevelse utenom det vanlige. Konseptet har vist seg å treffe blink, både internt og nå også i en global konkurranse.
– Vi er stolte over at vårt samarbeid med JCP blir anerkjent internasjonalt. Dette prosjektet har skapt engasjement og fellesskap i Norwegian, og det er fantastisk at det også vekker oppmerksomhet utenfor Norge, sier Guro Paulsen, HR-direktør i Norwegian.
Heavent Awards er en av eventbransjens mest prestisjefylte utmerkelser og deles ut årlig i Cannes. Prosjektene vurderes av en internasjonal jury, som belønner kreativitet, gjennomføring og effekt.
Vinnerne kåres 27. mars, og JCP er klare for å representere Norge.
– Vi gleder oss til utdelingen og til å vise frem hva vi er gode for på en internasjonal scene, avslutter Mathisen.
Har du tips til denne eller andre saker? Kontakt oss på: tips@kom24.no